Baymak Servis Bursa

Baymak Servis Bursa

Baymak Servis Bursa

Baymak Servis Bursa

Baymak Servis Bursa

Beyaz eşya klima ve kombilerinizde oluşan her türlü  arıza ve genel bakımları için bizleri arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz baymak servis bursa yapılan her iş  doğrultusunda müşterilerinin her konuda beğenilerini kazanmıştır. Alanında uzman ve sertifikalı teknik ekipmanları ile birlikte sız değerli müşterilerimizin ihtiyaçları olduğunda en iyi hizmeti sunmaktayız.

baymak servis bursa hizmet verdiğimiz ürünler ;

  • Kombi
  • Kazan
  • Klima

Sorunlar karşısında ilerlediğimiz firmamızda baymak servis bursa olarak gün içerisinde ürünlerinizin teknik arızalarıyla ilgili olarak çok farklı sorunlarla karşılaşıyor ve sorunların anında çözülebilmesi için gereken olanakları sağlıyoruz. Servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için düzenli aralıklar ile teknik servis ekibimiz gelişen teknolojiler ile ilgili eğitimler ve seminerlere katılarak yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır  bu sayede size daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır. Alanında uzman ve  tam kadro ekibimiz  ile birlikte  siz değerli müşterilerimizi arayarak sorununuzu en iyi şekilde çözmek için yanınızda olacağız

 

Bursa Arçelik Kombi Servisi

Bursa Petek Temizliği Servisi

kombi

Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

İlk olarak çözücü kimyasal tesisatınıza dökülür. Bu kimyasal çeşitli yapı marketlerde ve internet sitelerinde satışa sunulan bir sıvıdır. Burada dikkat edilmesi gereken doğru malzemeyi doğru yerde kullanmak çok önemlidir.Bir çok petek temizleme kimyasalı görevini yerine getirmemektedir. Firmamız  uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi sayesinde en doğru malzemeyi en etkin şekilde kullanmaktadır. İlacın etkisi ile tesisatın içine yer etmiş; tortu, balçık ve partiküller toz haline gelir.

Petek temizleme makinası tesisata bağlanarak bu pislikler temizlenir. Temizlik aşmasında basıncı bir şekilde devir daim yapan su tesisattaki pislikleri söker bu işlem yaklaşık 30 dk.sürmektedir. Bu işlem süresince pislikler petek temizliği makinasının içerisinde toplanmaktadır. Eskiden böyle bir sistem olmadığı için ilkel yöntemler kullanılıyordu. Petekler yerinden sökülüp tek tek basınçlı su ile temizlenmeye çalışılıyordu ancak peteğin dibine yer etmiş partiküller ancak silisyumlu petek temizleme makinası ile yapılmalı. Makina yokken temizlik olmuyor muydu?Evet oluyordu ama tam değil kısmi bir temizlik. Makineli yapılan temizlik işlemi ilk günkü performansı ile yanarken size yakıttan da tasarruf sağlayacaktır.

Verdiğimiz temizleme servislerinde sadece kendi personelimiz hizmet verir, taşeron adam kullanmayız bu yüzden nerede ne işlem yaptığımı çok iyi biliyoruz. Yaptığımız tesisat temizliği işlemlerine garanti veriyoruz.

Petek temizliği yaptırmak yakıt tasarrufu sağlar mı ?

Tesisat temizleme işlemi ardından tesisatta bulunan partikülleri silisyumlu radyatör temizliği işlemi yapıldıktan sonra rahatlama görülür. Kombi devir daim yapamadığından suyu devamlı ısıtmak zorunda kalırdı temizlik işleminden sonra bu ısıtma süresi uzayacak ve yakıt tasarrufu sağlayacaksınız.

Özel olarak yakıt tasarrufu sağlayan kimyasal da kullanmaktayız bu kimyasalları genelde hatla petek arası uzun olan yerler seçer yani iş yerleri , ofisler gibi  bu kimyasal radyatörün içindeki suyun geç soğumasını sağlayan maddeler içerir böylece kombi kendini daha geç ısınmaya alır ve yakıt tasarrufu sağlanır.

Baymak Servis Bursa

Bursa Baymak Servisi

Bursa Baymak Servisi

Bursa Baymak Servisi

Bursa Baymak Servisi

Bursa baymak servisi olarak bizler en son teknoloji cihazlarla sizleri bekletmeden bulunduğunuz yerden eşyalarınızın tamir edilmesini sağlayacak ve kısa sürede mağduriyetinizi gidermiş olacağız. Bunun için tek yapmanız gereken arıza bildiriminde bulunmak. Telefonla ya da internet üzerinden detaylı olarak yaşadığınız sorunu anlattığınızda bıraktığınız telefon numarası üzerinden sizlere dönüş yapılarak daha detaylı bilgi ve randevu teyidi yapacağız en kısa süre içerisinde de eşyanızın bulunduğu yere tarafımızdan ziyaret gerçekleştirilecektir. Uygun ücret ve ödeme koşulları ile bursa baymak servisi  siz değerli müşterilerimiz için çalışıyor olacağız.

 

Sıklıkla kullandığınız buzdolabınız normalden farklı çalışıyor ve sizler bu durumda yiyeceklerinizin bozulması endişesi ediyorsanız  hiç vakit kaybetmeden bursa baymak servisi  ile iletişime  geçmenizde sizin için fayda olacaktır.

 

Bursa baymak servisi olarak tam kadro ekibimiz siz değerli müşterilerimizi arayarak sorununuzu en iyi şekilde çözmek için yanınızda olacağız. Bursa baymak servisi günün her saatinde hizmet vermekte  müşteri memnuniyeti rahatı ve konforu adına kesintisiz bakım onarım ve parça değişimi konusuna müşteriye en uygun ve makul ücretlerle pratik çözüm sunan hizmet garantisiyle yardımcı olmaktayız. gerekli durumlarda cihazın adresten alınıp atölyede uygun ortam ve  teçhizatlar içerisinde hızlı bir şekilde arızasının giderilip tekrar adrese iade edilmesi konusunda profesyonel teknisyenlerimiz siz değerli müşterilerimiz için çalışmaktadır. Ayrıca cihaz onarım sonrasında servisimiz 1 yıllık hizmet garantisi sunmaktadır.

 

Sizler de hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız internet bursa baymak servisi servisimize  uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmet veren firmamıza sizler de ulaşabilirsiniz. Alanında uzman ve sertifikalı teknik ekibimizle siz değerli müşterilerimizin şikâyetlerini bildirmeleri doğrultusunda sorununuzu gidermek amaçlı yanınızda olacağız.

 

Bursa Arçelik Kombi Servisi

Bursa Baymak Kombi Servisi

Bursa Baymak Kombi Servisi

Bursa Baymak Kombi Servisi

Bursa Baymak Kombi Servisi

Bursa baymak klima servisi klimanızın  doğru kullanımı ve oluşabilecek arızaları ile ilgili yapılması gerekenleri en doğru şekilde yapmak ve uygulamak cihazınızı uzun yıllar güvenle  kullanabilmeniz için gerekmektedir. Klimanızın  ve tesisatının sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli bir şekilde bakımının yaptırılması gerekir düzenli olarak bakımı yaptırılmayan klimalardan verimli sonuç elde edilmez ve uzun ömürlü kullanılmaz iyi bir performans göstermeyen klima daha fazla tüketim gösterir ve bulunduğunuz yeri daha az ısıtır belirli bir sure çalışmayan klima faaliyete geçirilmeden önce mutlaka ve mutlaka bakımının yaptırılması gerekmektedir klima parçalarının tamamıyla çalıştırıldığından emin olunması gerekir bursa baymak klima servisi alanında uzman ekibimiz ve tam kadro teknik ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin sorununu anında çözüyor sorunsuz bir şekilde cihazınızı sizlere teslim ediyoruz.

 

Periyodik bakımı yapılmayan klimalarda; oluşacak sorunlardan bazıları Klimanız sağlıksız hava üretir. Klimanız da hoş olmayan kokular oluşur, Klimanızın kapasitesi ve performansı düşer, Klimanızın enerji sarfiyatı artar, Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır Klimanızı oluşturan ekipmanlar daha çabuk yorulur ve daha erken arıza yapar, klimanızın kompresörü daha çok ve düzensiz çalışacağından ömrü azalır, Klimanızın drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur, Klimanızın elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur. Bursa baymak klima servisi tüm bu arızaları önüne geçebilir ve dilerseniz her yıl düzenli bakımınız bizim tarafımızdan yapılabilir.

 

Bursa baymak klima servisi siz değerli müşterilerimizin şikayetleri doğrultusunda ekibimiz sizleri arayarak sorununuzu çözmek için yanınıza gelecek ve sorunun kaynağı hakkında gereken bilgilendirmeyi yapacaktır tam kadro ekibimizle siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak oldukça iyi bir referans oluşturmuştur. Servisimiz siz değerli müşterilerimiz ve güvenilir teknik servisimiz kendilerini benimsemiş olup müşterilerine bursa baymak klima servisi olarak hizmet vermektedir.

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Baymak Klima Servisi

Bursa Baymak Klima Servisi

Bursa Baymak Klima Servisi

Bursa Baymak Klima Servisi

Klimalar nerede olursa olsun insanların muhtaç olduğu ürünler arasındadır. İster yaz olsun ister kış olsun klimalar hem serinlemek için hem de ısınmak için evlerin demirbaş ürünleri arasındadır. Klima denildiğinde bir öncü olan Baymak akla gelmektedir. Türkiye’nin birçok yerinde satış yapan Baymak, satış sonrasındaki müşteri memnuniyeti için de servisler oluşturmuştur. Bu servislerden biri de bursa baymak klima servisi noktasıdır. Bursa ilinde de diğer illerdeki servisler gibi kaliteli bir hizmet anlayışı mevcuttur. Söz konusu Baymak olduğunda müşteriler hem satış sırasındaki hem de satış sonrasındaki hizmetin bilincindedirler. Klimanız ile her hangi bir sorun yaşadığınız anda bizlere sadece bir iletişim numarası ile ulaşmanız yeterli olacaktır. Anında profesyonel ekipten oluşan elemanlarımız ürünün bulunduğu yere gelecek ve de müdahalede bulunacaktır. Ürünle ilgili olarak yerinde müdahale olabildiği anlarda evinizde sadece birkaç dakika içinde tamir işlemi sona erecek ve de ürününüzü rahatlıkla kullanabileceksiniz. Diğer yandan ürününüzle ilgili hasar büyükse ürününüz servis noktamıza getirilecek ve de kısa bir tamir sürecinin ardından hemen evinize bırakılacaktır. Böylelikle siz hiçbir ek masraf ödemenize gerek kalmadan ürününüze kavuşabilecek ve de mağdur durumda kalmayacaksınız. Garanti kapsamında olan ürünleriniz için hiçbir ek masraf talebi olmayacak ve de ürününüzü garanti kapsamında yaptırabileceksiniz. Garanti kapsamında olmayan ürünleriniz için ise uygun ücretler ile tamir edilecek ürünleriniz geri evinize bırakılacaktır. Hem ürününüzü yerinde tamir ettirmiş olacak hem de uygun fiyatlar ile fazla bir ücret ödemenize gerek kalmadan ürününüzü ilk gün ki yeniliğinde kullanabileceksiniz. Diğer servisler ürününüze zarar verebilir. Yedek parça temini zor olduğundan ürününüzü çok daha geç alabilirsiniz. Bu durumlar da büyük sıkıntılara neden olacaktır. Hem mağdur olacak hem de fazla bir fiyat ödemesi yapabilirsiniz. Bu nedenle siz de ürünlerinizi bursa baymak klima servisi noktasına getirin ve de kaliteli bir hizmet sonrası yeni gibi olmuş klimalarınıza çok kısa bir süre içerisinde kavuşun. Bizlere bir iletişim numarası ile kısa yoldan ulaşabilir ve de hizmetlerimizden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.